Płatność za pośrednictwem serwisu Dotpay

 

Płacąc za pośrednictwem serwisu Dotpay, masz do wyboru różne metody płatności w tym między innymi przelew online, karty płatnicze, przekaz pocztowy czy też płatność w supermarkecie Żabka. Poniżej znajdziesz opis wybranych metod oferowanych w serwisie Dotpay:

Przekaz/Przelew bankowy: Ta metoda umożliwia dokonanie opłaty za towar zwykłym przelewem bankowym lub zrealizowanie przelewu na poczcie. W tym celu należy wybrać opcję płatności "Dotpay", a następnie "Przekaz/Przelew bankowy". Po wpisaniu danych będziesz mógł wydrukować wypełniony blankiet potrzebny do dokonania płatności na poczcie lub wykonać przelew tradycyjny, przepisując dane do przelewu z blankietu,

Przelew online poprzez system Dotpay: Aby dokonać opłaty przelewem online, po przeniesieniu do serwisu "Dotpay", należy wybrać odpowiedni bank z listy. Po tym nastąpi automatyczne przeniesienie na stronę logowania wybranego banku, gdzie po wpisaniu danych Użytkownika przelew zostanie wykonany automatycznie.

Moje Rachunki/ Żabka: Wybierając tę opcję w serwisie Dotpay z listy dostępnych metod płatności należy wybrać "Moje Rachunki", a następnie postępować zgodnie z instrukcją.

Karty płatniczne: Aby dokonać opłaty kartą płatniczą, po przeniesieniu do serwisu "Dotpay", należy wybrać opcję Mastarcard/Visa. Po tym nastąpi automatyczne przeniesienie na stronę autoryzacji karty płatniczej.

 

 

 

 

Płatność za pobraniem (gotówka przy odbiorze)

 

Wybierając ten sposób płatności, za przesyłkę zapłacisz przedstawicielowi Poczty Polskiej lub kurierowi GLS w momencie odbioru przesyłki. Należność za przesyłkę możesz również uregulować na poczcie.