O nas

 

 

Bałamutka.pl powstała w wyniku zapotrzebowania na niedrogie i dobre jakościowo produkty z branży modowej, bieliźniarskiej, erotycznej oraz sexy gadżetów. Idea sklepu opiera się na sexy dyskoncie gwarantującym modne i wyselekcjonowane produkty w atrakcyjnych cenach. Bałamutka.pl to także duża rotacja produktów, zapewniająca ciągłe nowości i oferty specjalne. Dzięki bezpośredniemu importowi od producentów z całego świata i wieloletniemu doświadczeniu w branży wierzymy, że nasza polityka cenowa jest nie do pobicia, stąd program Gwarancja Najniższej Ceny, zapewniający zwrot różnicy nadpłaty, jeśli znajdą Państwo identyczny produkt jak ten zakupiony u nas w sklepie.

 

Nasze standardy

Celem naszej firmy jest profesjonalna sprzedaż detaliczna i hurtowa oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta. Śledzimy najnowsze trendy, obserwujemy rynek, nieustannie dopasowując swoją ofertę do wymagań oraz oczekiwań naszych Klientów. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, doradzając Klientom w wyborze produktów. Świadczymy pełną obsługę logistyczną w bardzo atrakcyjnych stawkach.

 

Wysokie standardy obsługi, kontrola jakości produktów oraz szybka i terminowa realizacja zamówien sprawiają, że Balamutka.pl pewny wybór.